Anaokulları, Kreşler Gibi Kurumların Toplu Alımlarında İskontolarımız Mevcuttur. Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz. ( Tel : 0312 395 05 41 )

Matematik Puzzle - Toplama

Görsel 1
PlatinPuan : 142.500
Fiyat:
150,00 TL + KDV
KDV Dahil:
177,00 TL
Kargo Bedava

MATEMATİK PUZZLE 1-TOPLAMA
 
·         1 + 2 Sınıflar için hazırlanmıştır.
·         20’ye kadar sayılarla işlem yapılmıştır.
·         Her işlemin ve sonucun rengi aynıdır.
·         Sadece doğru işlemlerin parçaları bir araya gelebilir. Yanlış işlem yapılamaz.
·         Çocuk kendi kendine kimsenin müdahalesine gerek kalmadan oyun oynayarak toplama işlemlerini yapabilir.

 İlköğretim 1. ve 2. Sınıf öğrencilerinin 1’den 20’ye kadar sayılarla, toplama işlemlerini, oynayarak, anne-baba veya öğretmenlerin yardım ve yönlendirmelerine gerek kalmadan kendi kendilerine yanlışsız işlemler yaparak öğrenmeleri için Montessori eğitim anlayışıyla puzzle formunda tasarlanmıştır.

 

KULLANMA YÖNERGESİ

 Kendi Kendine Çalışma:

 İşlem kartları  (büyük) yerlerinden çıkarılıp masaya dizilir; küçük kartlar da çıkarılıp büyük parçalardan kesim şekilleri uygun olanaklar ile birleştirilir. Parçalar tamamlanır. Bu denemeler sırasında işlemler ve sonuçlar karşılaştırmalı olarak öğrenilir. Tekrarlar öğrenmeyi kalıcı hale getirecektir.

 

Birlikte Çalışma:

 Matematik puzzle 1 toplama aynı zamanda dikkat ve hafıza oyunudur. (memory). Bu çalışmada bütün kartlar masaya kapatılır. Masanın etrafında kaç kişi varsa oyuna katılabilir. Oyuna başlayacak olan ilk kişi belirlenir. Oyuncu bir büyük bir küçük kart açar. Eğer açılan kartlar uyumlu ise kartları alır; değilse yerlerine tekrar kapatr. Sıra sonraki oyuncuya geçer. O da aynı işlemi tekrarlar; oyun devam eder. Kartların kesaim formuna ve açılıp kapatılan kartların yerlerine dikkat eden oyuncular daha çok doğru işlem gerçekleştirir, daha çok puan toplar ve oyunu kazanır.

 

Öğretmenlere ve Anne-Babalara Not:

 Birlikte Çalışma, sizlerinde katılımıyla bir aile oyununa dönüşecektir. Öğrenme düzeyini daha kolay gözlemlemenize yardımcı olduğu gibi çocuklarınızın güven duygularının gelişimine de yardımcı olur.


 

* Bu Eğitim Araçları çocuklara öğrenme becerisi kazandırır. Konuların tekrar tekrar çalışılması çocuklarda öğrenmeyi öğrenme alışkanlığı yaratır.
 

 

ÜRÜN TANITIM VİDEOMUZ :

 


Diğer Özellikler
Stok Kodu079
MarkaPromete Okul Öncesi Eğitim Araçları
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)1

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.