Anaokulları, Kreşler Gibi Kurumların Toplu Alımlarında İskontolarımız Mevcuttur. Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz. ( Tel : 0312 395 05 41 )

Pembe Kule ve Kahverengi Merdiven Kombinasyonu

Lütfen Fiyat Sorunuz
Kargo Bedava

Pembe Kule

  Montossorinin matematik öğrenmeyi destekleyici ilk yaptığı eğitim araçlarındandır.10 cm küp ile 1cm kup arasında değişen 10 adet ritmik ölçülü kuplerden meydana gelir.Değişik renklerde boyanabilir.

Kullanım Şekli:

  3 yaş ve üzeri çocuklar içindir.Kupler arasındaki ritmik boyut ilişkisi çocuklarda düzen kavramını destekler ve üst üste yan yana dizdikçe cocukların göz hafızalarında ritmik bir ölçülenme kalır.Yanlış diziliş ritmi bozacağından çocuklar bunu hep düzgün dizmek isterler ayrıca kule yapmak bir denge işidir...

 

Merdiven


  Montossorinin ilk tasarladığı araçlardandır.1*1*20 ölçülerindeki prizmadan 10*10*20 ölçülerine kadar 10 adet ritmik boyda prizma vardır.Yan yana ritmik dizildiklerinde merdive görümünü alırlar.Matematik öğrenmeyi destekleyici araçlardandır.Çocuklarda kütle ve ağırlık ilişkisi fikrini oluşturur.Çoklu öğrenme için ideal araçlardandır.Renkli-Naturel veya sadece kahve rengi olarak üretilmiştir.

Kullanım Şekli:

  3 yaş üzeri çocuklar içindir.Merdive ritmik dizilmiş olarak once dizilir daha sonra çocuğun bunu başka bir alana taşıyıp kendine göre düzenlemesi sağlanır.Değişik şekiller çocugun hayal gücüne bırakılır.

Diğer Özellikler
Stok Kodu004
MarkaPromete Okul Öncesi Eğitim Araçları
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)1

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.