Anaokulları, Kreşler Gibi Kurumların Toplu Alımlarında İskontolarımız Mevcuttur. Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz. ( Tel : 0312 395 05 41 )

Resimli Matematik Oyunu

Okulöncesi Eğitim Araçları - Resimli Matematik Oyunu
 

İçerisinde bulunan hayvan ve meyve resimleriyle oynanan matematik oyunumuz çocuklar için hem eğlenceli bir oyun haline gelmekte hemde çocuğunuzun matematik bilgisini pekiştirmekte önemli bir rol oynamaktadır. Matematiği sıkıcı bir durumdan uzaklaştırmak için çocuğunuzun ilgisini çekebilecek resimler eklenmiş ve bu sayede matematik öğrenme zevkli bir hale getirilmiştir. İçerisinde 12 Adet resimli matematik kartı bulunmaktadır. Kartların hepsi ahşaptan yapılmış ve Puzzle şeklinde kesilmiştir. Bu oyunda kullanılan Ahşap Kartlar hem çocuğunuzun sağlığı açısından zararsızdır hemde dayanıklılık açısından oldukça kalitelidir.

Çocuklar en iyi elleriyle öğrenirler. Çocuklar Resimli Matematik oyununda matematik işlemlerinin bütün aşamalarını resimleri tamamlayarak hatasız sonuçlandırırlar. Çocukların hata yapması oyunun kurgusu açısından zaten imkansızdır.
Renkli Matematik oyununda ölçme ve değerlendirmeyi çocuklar kendileri yapmaktadır. Eğitsel açıdan bakıldığında işin en önemli özelliği de budur.

 

* Bu Eğitim Araçları çocuklara öğrenme becerisi kazandırır. Konuların tekrar tekrar çalışılması çocuklarda öğrenmeyi öğrenme alışkanlığı yaratır.
Diğer Özellikler
Stok KoduPromete
MarkaPromete Okul Öncesi Eğitim Araçları
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.